Як ми працюємо

Як ми працюємо

Оплата товару

Після оформлення Замовлення на сайті ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для підтвердження замовлення, визначення умов оплати та доставки.

Ви маєте можливість скористатися наступними варіантами оплати обраного Товару:

  • Готівковий розрахунок за фактом доставки до м. Києва та Київської області або при самовивезенні з нашого розплідника за адресою с. Дударків, вул. Незалежності,127.
  • Накладений платіж доступний при замовленні Товару з доставкою Новою Поштою. Плюс цього варіанту – оплата після отримання Товару, Ви маєте можливість перевірити заявлену якість та кількість товару перед оплатою. Мінус - 2% комісії від суми замовлення + 20 грн. фіксований платіж.
  • Для оплати Замовлення без додаткових комісій та платежів Ви можете зробити Передплату на карту ПриватБанку. Для цього ви можете скористатися особистим кабінетом Приват24, або терміналом ПриватБанку. Дані картки ПриватБанку для оплати Замовлення ми надамо Вам після погодження у телефонному режимі.
  • Для юридичних та фізичних осіб доступна оплата по безготівковому розрахунку. Для виставлення Рахунку-фактури або укладання Договору необхідно зв'язатися з нами у телефонному режимі або електронною поштою.
Доставка товару
Ми не обмежуємо Вас певною сумою мінімального замовлення. Ви можете вибрати один саджанець, і ми його доставимо! Ваше замовлення збирається на розсаднику від 2-х до 5-ти робочих днів. Доставка негабаритних вантажів здійснюється за допомогою Нової пошти. Термін доставки рослин від 2 до 5 днів. Відправка рослин Україною можлива як за передоплатою на карту ПриватБанку, так і післяплатою. Послуга «доставка до дверей» можлива лише за передоплатою. Товар необхідно забрати протягом 5-ти робочих днів з моменту прибуття на склад Нової пошти, після цього терміну Товар повертається назад до відправника. Є кілька варіантів доставки габаритних вантажів у м. Київ та Київській області:
  • для замовлень вагою до 500 кг., довжиною до 2,5 м, шириною до 1,4 м. доставка розраховується за тарифом 10 грн./км+100 грн. подання
  • для замовлень вагою до 2 тонн, довжиною до 3 м, шириною до 1,6 м доставка обійдеться у 1200 грн. (3 години+подача)
  • для замовлень вагою до 3 тонн, завдовжки до 4 м, завширшки до 1,8 м доставка машиною з гідробортом обійдеться в 1300 грн. (3 години+подача)
  • для замовлень вагою до 5 тонн, завдовжки до 5,5 м, завширшки до 1,8 м доставка машиною з гідробортом обійдеться в 1732 грн. (3 години+подача)
Для доставки габаритних вантажів Україною доцільно скористатися вантажним транспортом «на замовлення» або попутним транспортом «дозавантаження». Залежно від габаритів замовлення та термінів постачання ми підберемо для Вас оптимальний варіант. Вивантаження рослин та підйом на поверх не входять у вартість доставки. За потреби потрібно попередньо погодити ці умови доставки.
Пакування товару

Доставляючи саджанці Новою поштою, ми враховуємо, що перш ніж доїхати до Вашого відділення, Товар як мінімум двічі буде перевірений. Щоб уникнути неприємних пошкоджень або зовсім втрат, ми практикуємо міцну картонну упаковку крони та стовбура рослин у контейнерах. Якщо таких рослин більше 5-ти ми настійно рекомендуємо каркасну упаковку. Стовбури та крони рослин з відкритою кореневою системою міцно фіксуються стрейч стрічкою, коренева система акуратно замотується вологою мішковиною – це запобігає висиханню коренів протягом доставки та зберігання на складі перевізника. У будь-якому випадку перед відправкою ми погоджуємо з Вами варіанти упаковки Товару.

Якщо Ви замовили крупномір, рослина приїде до Вас у таких варіантах упаковки: 1) коренева система – ком, обшитий мішковиною та зафіксований сіткою рабиця для запобігання обсипанню кома. Крона – акуратна фіксація стрейч стрічкою для зменшення габаритів та спрощення навантаження/розвантаження; 2) коренева система – контейнер від 80 л. Фіксація крони аналогічна.

Гарантія товару
Ми надаємо гарантію приживання протягом 1-го календарного року тільки на рослини, які висаджуємо самі. Що стосується гарантії сортової відповідності, придбавши рослини в нашому плодорозсаднику або садових центрах партнерів, Ви отримуєте товарний чек з точним зазначенням сорту та віку. Ми як виробник посадкового матеріалу гарантуємо сортову відповідність рослин власного виробництва.
Повернення товару
Повернення Товару здійснюється на території нашого плодорозсадника (с. Дударків, вул. Незалежності, 127) протягом 14 днів з моменту придбання за наявності товарного чека та за попереднім погодженням. Ми зобов'язуємось замінити Товар на інший або повернути Вам кошти. Ми залишаємо за собою право у відмові на повернення Товару, якщо були порушені правила догляду та транспортування.