Виробництво та продаж саджанців

Виробництво та продаж саджанців

ОПИС ПОСЛУГИ

Основна спеціалізація розплідника – вирощування та дорощування саджанців плодових дерев та кущів. Виробничі потужності плодорозсадника – 15 000 – 20 000 саджанців на рік. Ми вирощуємо саджанці як для внутрішнього ринку, так і експорту. Асортимент плодових дерев – близько 500 сортів яблуні, айви, груші, черешні, вишні, сливи, аличі, персика, нектарину, абрикосу. Ми працюємо з напівкарликовими підщепами. Перевага середньорослих дерев – швидке плодоношення, оптимальна висота дерева для збирання врожаю (до 4 метрів), розвинена коренева система, тривалий період плодоношення (15-20 років). Саме така підщепа найбільш популярна для закладання промислових садів і в приватному садівництві. Для виробництва саджанців сливи, аличі, нектарину ми використовуємо підщепу дикої аличі, для персика та абрикоса – жардель, для вишні та черешні – маголебка, для яблуні – ММ-106, 54-118, для груші та айви – ВА-29, дика груша, айва. Асортимент плодових кущів – понад 100 сортів смородини, агрусу, порічки, малини, винограду, актинідії, йошти, чорноплідної горобини, жимолості, ірги, лохини, ожини, обліпихи, кизилу, ліщини. Саджанці 1-но, 2-х та 3-х літніх плодових дерев продаються у відкритій кореневій системі (період продажу: березень-квітень/жовтень-листопад) – 1-річки, 2-х льотки, 3-х льотки. У контейнері або комі (період продажу: цілий рік) продаються саджанці віком від 2-х до 10-ти років. Саджанці плодових кущів – контейнер або ком (період продажів: цілий рік), від 2-х до 7-ми років. Окремий напрямок розплідника – виробництво та дорощування широкого асортименту декоративних хвойних та листяних культур. Декоративні дерева та кущі продаються у різних варіантах типорозмірів.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

При посадці саджанців восени незважаючи на те, що рух соку припиняється і рослина засинає, коренева система продовжує розвиватися, тобто весь зимовий період саджанець укорінюється. При чому відбувається це без необхідності поливу, оскільки грунт постійно вологий. З приходом весни такий укорінений саджанець інтенсивно розвиватиметься, дасть гарний приріст. Саджанець маємо в лунці щеплення на південь, рівень грунту повинен бути на 5 см нижче щеплення. Взимку доцільно пересаджувати крупноміри (дорослі дерева та кущі з розвиненою кореневою системою). Коли рослина знаходиться в глибокому анабіозі, пересадка буде найменш стресовою та травматичною. Весняна посадка до початку руху соку передбачає регулярний полив і обробку саджанця. Вона краща для кущів декоративних та плодових рослин, теплолюбних дерев. Влітку висаджувати можна саджанці, укорінені в контейнерах або насекомих.
Замовлення вирощування конкретних сортів саджанців приймаються протягом поточного року. Термін постачання 20 жовтня – 10 листопада наступного року. Умови оплати та доставки договірні.
Постачання в іншу країну можливе лише за зовнішньоекономічним контрактом.
Ми чекаємо на торговий майданчик нашого плодорозсадника у с. Дударків, вул. Незалежності, 127, у садових центрах Епіцентру та Нової Лінії у Києві, Борисполі, Броварах, Бучі, Чернігові, Полтаві, Харкові.
Купуючи саджанці в нашому садовому центрі та садових центрах наших партнерів (Епіцентр і Нова Лінія), Ви отримуєте витратну накладну або чек з точним зазначенням сорту та віку саджанця. У разі потреби ми також можемо надати сертифікат сортової відповідності від виробника.