Про нас

ПРО НАС

Наш розплідник було створено понад 20 років тому на 32 гектарах землі у селі Дударків Київської області. За цей час на цілині, став ліс, розцвіли сади, розкинулися плодові та декоративні насадження, квітники та розарій. Ми створили інфраструктуру, розбили торговельні та виробничі майданчики, встановили теплиці та систему зрошення.

Наш досвід і культура виробництва дозволили досягти рівня в 1 000 сортів і видів плодових і декоративних саджанців. Це стало можливим як завдяки виробництву власного садивного матеріалу, так і дорощування імпортного. Сьогодні ми з гордістю пропонуємо власні районовані саджанці, призначені як для зростання в Україні, так і для експорту. Філософія розплідника – сад без кордонів, вузьких полиць, тісних рядів та обмеженого вибору.

НАША МІСІЯ

Для будь-якої людини, яка відноситься до рослин не тільки з точки зору споживання, сад – місце спокою, віддушина, щось середнє між медитацією та творенням. Тут, далеко від міської суєти, можна завжди залишатися самим собою, відпочивати працюючи, насолоджуватися тим, що бачиш, відчуваєш, пробуєш. Тут знаходиш рівновагу. Сад – це не готове рішення, яке тільки й чекає, щоб його забули. Це експериментаторна, де потрібна уява, де можна творити, зцілюючи існуючі та створюючи власні сорти. Спочатку – яскраві емоції від смачних плодів і природної краси, пізніше – дбайливо збережені спогади. Саме в такій послідовності запам’ятовують садок Ваші діти та онуки. Понад 20 років ми працюємо для того, щоб усе це стало реальністю. Це наша місія.